SearchProductController :: index
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Eccube\Controller\Block\SearchProductController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.customer" |
| _route | "block_search_product" |
| _route_params | [] |
| _template | Template {#71
#template: "Block/search_product.twig"
-vars: []
-streamable: false
-owner: []
} |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| host | "www.tamagawakids.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | 0 |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/home/tamagawakids.com/jweb-cgi-bin/" |
| CONTEXT_PREFIX | "/jweb-cgi-bin/" |
| DATABASE_SERVER_VERSION | "8" |
| DATABASE_URL | "mysql://s03tws5624:AdEB%2dJs7GZZwgmH@sql3.jnetstation.com/s03tws5624" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/home/tamagawakids.com/html" |
| ECCUBE_ADMIN_ALLOW_HOSTS | "[]" |
| ECCUBE_ADMIN_ROUTE | "ecadmin" |
| ECCUBE_FORCE_SSL | "true" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_HOST | "www.tamagawakids.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| MAILER_URL | "sendmail://localhost" |
| ORIG_PATH_INFO | "/online/index.php" |
| ORIG_PATH_TRANSLATED | "/var/www/home/tamagawakids.com/html/online/index.php" |
| ORIG_SCRIPT_FILENAME | "/var/www/home/tamagawakids.com/jweb-cgi-bin/php72/php-cgi" |
| ORIG_SCRIPT_NAME | "/jweb-cgi-bin/php72/php-cgi" |
| PATH | "/usr/local/bin:/usr/bin:/bin" |
| PHPRC | "/var/www/home/tamagawakids.com/html/online" |
| PHP_SELF | "/online/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HANDLER | "php-script" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/online/index.php" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.103" |
| REMOTE_PORT | "53793" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775238296 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775238296.2243 |
| REQUEST_URI | "/online/block/search_product" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/home/tamagawakids.com/html/online/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/online/index.php" |
| SERVER_ADDR | "210.129.90.37" |
| SERVER_ADMIN | "root@tamagawakids.com" |
| SERVER_NAME | "www.tamagawakids.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SSL_TLS_SNI | "www.tamagawakids.com" |
| UNIQUE_ID | "ac_8mGs9qwlmr9unqqreuAAAABw" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 17:44:56 GMT" |
| set-cookie | "device_view=full; expires=Sun, 03-May-2026 17:44:56 GMT; Max-Age=2592000; path=/; httponly" |
| x-debug-token | "f77d0c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| device_view | Cookie {#112
#name: "device_view"
#value: "full"
#domain: ""
#expire: 1777830296
#path: "/"
#secure: false
#httpOnly: true
-raw: false
-sameSite: null
} |
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.